7-Vakuové Balení Náhradní Filtr Kit pro Dyson V6, V8, V7 Vysavač, 3 HEPA Sloupci Filtr, 3, Pre-Filtr, 1 Čistící Kartáč,

Nový produkt

262.93 Kč

461.17 Kč

-42 %

Skladem

Štítky:

dyson filtr v8, dyson filtr v7, baterie dyson v8, baterie dyson v10, dayson v8, dyson v8 vysavač, baterie dyson v11, dyson část, dyson v10 vysavač, dyson v10

Nabízíme slevu pro velké množství.Vítejte na kontakt s námi!

Určen pro V8+ V8 Absolutní, V8 Zvířat, V8 Uhlíkových Vláken, V7 Absolutní, V7 Zvířat Pro, V7 Zvíře Plus, V7 Motorhead, V7 Auto + Loď, V7 Spoušť.Tato sada fungovat stejně velké jako ty původní a perfektní ve své vysavače.

Premium pre-filtry a HEPA post-filtry s vysokou účinností blokovat jemné částice, plovoucí prachu a většina alergeny, roztoči, pyl atd. Užijte si svěží a čistý vzduch doma.

Vyrobeny z vysoce odolné a ekologicky šetrných materiálů, aby se zajistil optimální výkon a zdravější životní styl.Je to dobrý pomocník, aby váš dům opravdu čistý a zlepšení kvality ovzduší své rodiny.

Čisté mytí rukou v teplé vodě a nechte jej zcela uschnout před jejich opětovné použití.Jemným čisticím prostředkem může být použit v případě potřeby.Aby zajistili, že vaše vakuum funguje správně a optimálně, doporučujeme vyměnit filtr každé 2-3 měsíce.

barva:jak je znázorněno

Materiál:plast

velikost:17cm

Obsah Balení:

3 x pre-filtr

3 x post filtr

1 x čistící kartáč

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Číslo Modelu Vysavač Díly
Vysavače Typ Dílu Filtry
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související