Papoušek Hnízdo 2ks Pták Dům Andulka Dřeva Chov Box pro Hrdličky, Parrotlets Páření Box

Nový produkt

433.94 Kč

563.55 Kč

-22 %

Skladem

Štítky:

ptačí hnízdo, papugi, lava římse, ptačí hnízdo box, andulka zvíře, dřevěné ptačí dům, ptačí dům venkovní, pták smalt brož, andulka andulka, papoušek držet

2 PACK CHOV BOX--Máme dvě hnízdění boxy v naší balíček, aby vyhovoval vašim potřebám.Hnízdění box je vhodný pro korely, andulky, andulka, papoušek, lovebird, a tak dále.Velikost: 7,8 x 4,8 x 4,8 inch /19 X 12 X 12 cm (otevření 2 inch/5,5 cm).

MATERIÁL BEZPEČNOST-Naše hnízdění box je vyroben z přírodní borovice, která dává mimo přírodní vůně.Je pevný, odolný, netoxický a neškodný.Je přátelský pro ptáky a ne na ně alergická.Chránit životní prostředí.

PODPOROVAT PŘIROZENÉ plemenitbě--Papoušek chov nápověda ptáci vlak jejich hnízdění dovednosti a podpořit jejich přirozený chov chování.To může dát vašeho domácího mazlíčka pták teplé a pohodlné hnízdo k odpočinku a hrát.

BOČNÍ OTEVÍRÁNÍ-papoušek chov box má kulatý otvor, asi 2 cm v průměru, a náš produkt POUŽÍVÁ železné kroužky zábal kolem okraje otvoru, tak, že žádný otřep hrany ublížit krásných ptáků.Boční otvor pro snadné čištění a odstranění podestýlky.Papoušek rád možnost lenošit na sedící římse.

JEDNODUCHÁ INSTALACE, ROZUMNÁ DESIGN, Uvolněte matici, vložte dva šrouby do prostoru mezi dva dráty z klece, dát železnou podložku, a nakonec utáhněte dvě matice k dokončení instalace.Dřevo obilí je čisté, přirozené a krásné, textura je pevný a zpracování výkon je dobrý.Vestavěná přepážka brání vejce od válcování a chrání vejce.

Barva: Dřevo

Materiál: Borovice

(Běžel otvory na levé a pravé nepřijímají označení)

Obsah Balení:

2*hnízdění box

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Původ KN(Původu)
Materiál Dřevo

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související