Použité v dobrém stavu MDSKARS056-22

Nový produkt

8 251.33 Kč

Skladem

Štítky:

sr2ez, ucatheall, 600Vac, squier, svarosvki, fogo, tft28, mrzutý, tumi, tta1943

Nee Electron Technology Co.,LTD je profesionální dotykové obrazovky panel, LCD panel, HMI, PLC , Servo dodavatele v lékařské a průmyslové řídicí pole.Naše produkty jsou široce používány pro lékařské a průmyslové vybavení, výzkum ukazuje, strojní vybavení, průmyslové řízení, rozhraní člověk-stroj, průmyslové automatizace, integrované pracovní stanice, Kiosek, POS, CNC atd. Můžeme také vyrobit na žádost touch screen a controller a máme mnoho LCD panel, HMI, EL panelu a některé těžké najít produkty v našem skladě.Jsme velkoobchod a výrobce v této oblasti.

Máme továrny, aby se všechny druhy dotykové obrazovky panel, který váš požadavek.Naše MOQ může přijmout malé kvalitě a v krátké době delievery.A jsme dobrý inženýr týmu může podpořit náš klient opravit technologie problém vždy.

O Doprava:

budeme testovat je přísně před odesláním.

budeme loď během 1-3 pracovních dnů po zaplacení.my jen loď podle dodací adresu,pokud chcete změnit dodací adresu,pls kontaktujte mě předem, v čase.jako na dodací dobu,obvykle se bude 7-30 dní,které se bude lišit pro různé země.

Doba dodání je cca:

Spojené Státy americké / Velká Británie / Austrálie 7-14 pracovních dnů.

Kanada 7-25 pracovních dnů.

Francie / Španělsko / Německo může vzít 7-20 pracovních dnů.

Východní Evropy může trvat až 16-30 pracovních dnů.

Itálie / Brazílie / Jižní Amerika může trvat až 30-50 pracovních dnů.

Dodávány společností DHL Express (Třeba 3-6 pracovních dní, aby se dospělo)

Návrat a zpětnou vazbu

Všechny výnosy musí být informován dříve, než se vrátí.

Kupující musí informovat prodávajícího o všechny vrácené zboží do 7 dnů po obdržení balíčku.Vyhrazujeme si právo odmítnutí jakéhokoli požadavku, který informuje prodávajícího déle než 7 dní.

Výměna důsledku kupující špatnou část objednaného, kupující musí zaplatit 2 způsoby-expediční poplatek.

Návrat položky musí mít všechny originální balení a v dobrém stavu.

Návrat poštovné a pojištění poplatek je non-vratná po vrácení peněz nebo novou dodávku.

Přepravní poplatky jsou nevratné.

Pokud jste spokojeni s vaším nákupem, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu, jakmile obdržení zboží, vrátíme vám zpětnou vazbu na vás.

Pokud budete mít jakékoliv problémy s výsledkem transakce nebo produktu, prosím, don ' t reagovat s negativní zpětnou vazbu dříve, než nás kontaktovat.uděláme, co bude v našich silách vyřešit váš případ co NEJDŘÍVE.

pokud potkáte jakékoliv dotazy,pls kontaktujte mě první,budu se snažit vyřešit za vás.Negativní zpětná vazba je není přijatelné, než se obrátíte na mě.

Číslo Modelu MDSKARS056-22
Typ Motoru MDSKARS056-22
Značka ENEELC

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související