48V Lithium-iontová baterie 8 ah s Stříbrné Ryby pouzdro pro 150W - 700W Elektrické Kolo 15A BMS uvnitř + Nabíječka ZDARMA SHIPPIPNG

Nový produkt

7 079.79 Kč

Skladem

Štítky:

36v na oblečení, stříbrná ryba elektrické kolo baterie box, řídicí modul elektrického motoru, 48v baterie případě, 36v 13ah lithium baterie samsung, 48v případě, 36 v stříbrné ryby baterie, 36v trojúhelník, 48v baterie box, ryby světlo baterie

48V Lithium-iontová baterie 8 ah s Stříbrné Ryby pouzdro pro 150W - 700W Elektrické Kolo 15A BMS uvnitř + Nabíječka DOPRAVA ZDARMA

Co je Specifikace náš Stříbrné Ryby Elektrické Kolo Baterie 48V 8Ah ?

Co je na Podrobnosti o našich Stříbrných Ryb 48V 8Ah Elektrické Kolo Baterie ?

Co je Aplikace našich Lithium-iontová Baterie Balení ?

Naše Podobné Baterie US $ 408.00 /kus US $ 408.00 /kus US $ 468.00 /kus US $ 629.00 /kus US $ 315.00 /kus US $ 315.00 /kus US $ 380.00 /kus US $ 380.00 /kus

Lithiové baterie jsou v současné době nejčastěji používaných zařízení pro ukládání energie na elektrické kolo, elektrický skútr, auto, golf, mobilní telefony, notebooky, digitální fotoaparáty a další elektrická zařízení.Naučit se, jak udržet lithium baterie může nejen prodloužit životnost baterie, ale také chránit váš přístroj před možným poškozením.

1. Nabíjení nové baterie.To není nutné účtovat více než 12 hodiny, když poprvé použit.Když je přístroj napájen pomocí baterií je koupil, prodávající bude obvykle řekněte nám, baterie musí být nejprve nabit 12 hodin před použitím.Ve skutečnosti, je to zbytečné.Na rozdíl od běžných Ni-CD nebo Ni-MH baterie, většina lithium-iontové baterie jsou aktivovány před opuštěním továrny.Vzhledem k jejich nízké samovybíjení, je to zbytečné pro nabíjení lithium-iontových baterií na tak dlouhou dobu, když nový.Lithium-iontové baterie jsou připraveny k použití, kdy nabíječka indikuje tak, a oni dosáhnou jejich nejlepší kapacity po 3 nebo 5 cyklů.

2. Používejte vhodné nabíječky.Mnoho lidí věnovat velkou péči s jejich elektronické přístroje, ale často zanedbávat důsledky špatné nabíječky na jejich lithium-iontové baterie.Při výběru nabíječka, originální nabíječka je nejlepší volbou.Pokud je to nedostupné, vysoce kvalitní nabíječka, která má přeplatek funkce ochrany, nebo název značky nabíječka bude dělat.Nízká kvalita baterie nebo nabíječky jiného výrobce může vést ke zkrácení doby běhu, předčasné selhání baterie, nebo dokonce požáru nebo výbuchu.

3. Vyhnout se často v průběhu nabíjení.V průběhu nabíjení s nízkou kvalitou nabíječky může nechat baterii v interiéru zvýší na vysokou teplotu, což je špatné pro lithium iontové baterie a nabíječka.Tedy, jednoduše plně nabíjení je dost dobrý - přebíjení bude vaše lithiové baterie do malé bombu, pokud přeplatek ochranu funkce chybí.

4. Nedotýkejte se kovových kontaktů.Všechny baterie kontakty je třeba udržovat v čistotě pro nejlepší výkon.Při plnění baterie kolem, nenechte kontakty dotýkat kovových předmětů, jako jsou klíče; to by mohlo způsobit zkrat, poškození baterie nebo potenciálně za následek požár nebo explozi.

5. Vyhněte se použití často ve vysoké nebo nízké teplotě prostředí.Lithium-iontové baterie mají optimální pracovní a skladovací teplota.Pokud jsou neustále používány v extrémních teplotních podmínkách, to bude mít negativní vliv na používání baterie, čas a užitečné cyklů.

6. Vyhněte se dlouhou dobu bez použití, nebo dobíjení.Pokud baterie bude ponechána po dobu 3 měsíců nebo více, částečně dobít nich (kolem 30-70% kapacity, v závislosti na plánované době skladování), pak store zařízení, aby se zabránilo poškození baterie.Možná budete muset vzít přístroj z úložiště a nabíjení znovu po několika měsících.Proč si Vybrat právě nás a Co o naší Továrně ?

1 .Jsme se specializuje na LiFePO4 New energy vozidel napájecí Baterie, Lithium-iontová Baterie, Motor, Start Baterie, Záložní Akumulátor pro Komunikaci základnové stanice, solar & wind hybrid skladování energie a domácnost skladování energie baterie systém řešení.

2.Ze strany kontrolního Orgánu SGS .

3. 100% QC kontrola Před Shippment.

4. CE/RoHs uvedeny, competitve cenu .

5.Máme Po-prodejní servis

1. Rychlá reakce klientů dotazy do 24 hodin.

2. Nejlepší řešení k dispozici náš zkušený tým a inženýři.

3. Více než 10 let zkušeností ve výrobě baterie produktů pro různé aplikace.

4. Hodnota kvalitní a dlouhodobou spolupráci a dosáhnout win-win vztah.

5. Naše Partneers thoughout 103 zemí.

6. 365 společnosti používají naše výrobky, které jsou velmi spokojeni.

Jak dodat baterii ?

1. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

2. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 3. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 4. Dodací lhůta závisí na destinaci a další faktory, Pokud jste neobdrželi položky po 20 dnů, prosím, kontaktujte nás.Co 10 Tipů, by měla být poznámka při použití Lithium-iontové baterie?

Varování:

Neponořujte baterii do vody nebo mořské vody, a udržet baterii v chladném a suchém okolí, pokud to stojí.

Nepoužívá nebo ponechat baterie v blízkosti zdroje tepla, jako je oheň nebo topení

Použijte nabíječku speciálně pro tento účel při nabíjení.

Jmenovité Napětí(V) 48V
Vypouštění mezní napětí 41V +/- 1V
Mobilní Kombinace 4 paralelní série 13
Kapacita 10 - 20Ah
Značka Riskcell
Buňky Množství 52 KS
Napětí 48v
Nabíjení mezní napětí 54.6 v
Velikost Baterie 75 mm*110 mm*390mm
Jmenovitá Kapacita(AH) 8AH
Mobilní Specifikace 3.7 V 2.0 Ah 18650 buňka
Doporučující pro Moto Méně než 720W
Typ Lithiová baterie
Nabíječka Režimu CC/CV

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související