Hot Hry, Plyšové Hračky, Roztomilý Plushie Obrázek Hračky Plyš Plyšová Hračka Měkké Zvíře Bytové Doplňky Pohovka Polštář Dárky, Vánoční Dárek, Strana

Nový produkt

154.88 Kč

191.26 Kč

-19 %

Skladem

Štítky:

roztomilý plushi, jojos plushie, mha plushie, ornament králík, velké měkké jednorožec, tiger stuf, hodně plushie, plushi, emo plushie, kero plushie

Popis:

1. Plyšové hračky mají dobré pohodlí a uklidňující účinek

Pokud dítě není snadné usnout, můžete ho přemluvit ke spánku, když ho nechal dotknout a hrát s plyšové hračky.

2. Od plyšové hračky, děti mají také počáteční představivost.

Hračka je v jeho rukou, pomalu poslouchat jeho tajemství, nebo poslušně hraní dítěte určenou úlohu.

3. Plyšová hračka je dítě je první zrcadlo, a on promítá své emoce na to.Proto, pokud dítě najednou jeden den se chová hrubě se k němu kdo má rád plyšové hračky, možná to je, když se potřebuje vyjádřit a ventilovat svůj tlak a emoce, nenechte ho zastavit.

4. Plyšové hračky by neměly být příliš velké, dítě by měl být schopen si to kdekoliv.Kvalita by měla být dobrá, a plyšové by neměl být příliš dlouhý nebo příliš tenký.

5. Plyšové hračky jsou snadno skvrnu, takže by měly být čištěny a sterilizovány pravidelně.Tato plyšová hračka je stroj a snadno vyschnout.

Tip: Připravte si několik plyšové hračky pro vaše dítě, vést své dítě, aby s nimi zacházet spravedlivě, aby jim v pořadí, a zvolit různé společníky, když spí.To může zabránit dítě z přehnané připoutanosti k plyšová hračka.

Specifikace:

Specifikace:

Čistá hmotnost:95/200g

Velikost:20(cm)

Barva:růžová,červená,žlutá

Materiál:Soft 3D bavlna

Obsah Balení:

1*plyšové hračky

Věkové Rozmezí > 3 roky starý
Pohlaví Holky
Materiál plastové
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související