Pro Xiaomi Skútr M365/M187/Pro Příslušenství Kombinaci Nastavit Speciální Hák Tlumiče Tlumení Tlumení Metr Silikonové Pouzdro

Nový produkt

91.93 Kč

110.66 Kč

-16 %

Skladem

Štítky:

matice m6x30, sportovní věku, pvc volavka, lžíce táta, razítko 2x7, hrnky hovno, pote sexy, retro jbc, čerpadlo rsv4

Pro Xiaomi Skútr M365/M187/Pro Příslušenství Kombinaci Nastavit Speciální Hák Tlumiče Tlumení Tlumení Metr Silikonové Pouzdro

1. Tato sada řeší každodenní náhradní díly, elektrický skútr, což výrazně snižuje čas, musíte se podívat na jeden díl všude.

2. Určený k měření součásti, které se zabránilo průvěs řídítka, aby se zabránilo sit-ups a lepší úpravy a tlaky ve skládání hřídele.Zahrnuje tři opatření: 0,4 mm, 0,6 mm a 0,8 mm. 3. To může být nutné upravit šrouby v částech, které blízkosti hřídele tak, že mohou být uzavřeny do vnitřní části.Tuhý materiál PLA, jakmile je uzavřen, poskytuje maximální tlak na hřídel a je nejvíce efektivní materiál pro více než 3000 zákazníků testy.

4. Praktický háček design a odolnost vůči vzít zavazadla na scooter snadno a bezpečně.Odpor pokročilé modely je větší než u jiných modelů.

5. Tuhou opěru zadního blatníku.To eliminuje možnost LED kabel kontaktování kola a také eliminuje volný pohyb pevné zbývající blatníku.Blatník musí být odstraněny jednoduchým způsobem po odstranění 3 šroubů, které mohou být použity k upevnění obrobku.

6. Pružný materiál kryt pro nohy zabraňuje kovové dae a zabraňuje hluku přímo kontaktovat zemi.

barva:černá/červená + černá

Materiál:plast

velikost:13.8*3.8 cm

Obsah Balení:

1 * hák

1 * Energetická ochranný kryt

3 * Příslušenství

2 * šroub

1 * šroubovák

1 * zadní blatník držák

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Napětí None
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu Příslušenství Kombinace Nastavení
Typ Další

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související