Hot 4 Ks Plech Disk pro Mobilní Telefon Magnety Držák Magnetický Držák do Auta Samolepka J99

Nový produkt

34.85 Kč

58.16 Kč

-40 %

Skladem

Štítky:

auto magnet, nálepka, držák do auta telefon, držák do auta mobil, držák do auta na telefon, auto magnet podporu, držák telefonu, kruh kovový disk, silný magnet disk, telefon magnet disk, magnet plech

tělo,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 16px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Hot 4 Ks Plech Disk pro Mobilní Telefon Magnety Držák Magnetický Držák do Auta Samolepka J99 Popis: Vlastnosti:

Kovové Desky, Výměna: Vyměňte magnet deska dokonale a pracovat spolu s univerzální magnetický držák smartphone, magnetické air vent mount a palubní deska magnet držák do auta.POZNÁMKA: plechové disky nejsou magnety, jen kovové desky pro magnet dodržovat.

Silné Lepidlo: Aplikovat s lepicí štítek na zadní straně,telefon mount plate hole na svůj telefon zpět pevně a bezpečně.Žádný strach z pádu.POZNÁMKA: Po nalepte na ni kovovou desku, prosím, vyčkejte 24 hodin před použitím se ujistěte se, že to drží pevně.

Obdélníkové A Kulaté Kovové Desky: Poskytnout vám více možností, aby se vztahují na více mobilních telefonů a mini tablety s 2 obdélník a 2 kruhové desky.

Snadno Připevnit: Jednoduše držet tento kovový disk na zadní straně telefonu, nebo dát si ho mezi mobil a jeho telefon.POZNÁMKA:Pro telefon případě silnější než 1mm, prosím, držet ji na vnější věci, aby se zabránilo rušení s magnetismem.

Ultra Tenké Kovové Desky: tloušťky 0,5 mm,slim kovové desky pro magnetický držák snadno připojit k telefonu.Hladký povrch s žádné ostré hrany by nedošlo k poškození prsty a chytrý telefon.

Silné Lepidlo: Umožní držet ho pevně na zadní část vašeho telefonu.

Zaoblené Rohy Bez ostrých předmětů: Chraňte své zařízení a ruce před poškrábáním.

Tenký a Přenosný: deska Obdélník rozměr je 45x65mm a kulatý průměr je 40mm.

Snadné Použití: Držet se na zadní straně telefonu, nebo dát ji mezi telefonem a tenké pouzdro.

Všeobecně Kompatibilita: Vhodné pro různé magnetické držák do auta držáky a chytré telefony i tablety malé.

Důležitá Poznámka:

Tento produkt nelze použít pro silikonové nebo gumové pouzdro na telefon.

Pro telefon případě silnější než 1mm, doporučujeme vám držet ji na vnější věci, aby se zabránilo rušení s magnetismem.

Pro bezdrátové nabíjení, prosím, umístěte kovovou desku od bezdrátové nabíjení senzor na vašem telefonu zpátky, nebo místo plechu na telefon pouzdro a vyjměte pouzdro pro bezdrátové nabíjení.

Specifikace:

Typ:Plech

Velikost:Kolo:Průměr:40 mm Obdélník:45x65mm

Kroky Instalace:

Nejprve vyčistěte prach na zadní straně telefonu.Ujistěte se, že povrch telefonu zpět je suchá a hladká.

Za druhé odhalit nálepku a nalepte na ni kovovou desku povrchu.Držet s prstem nebo rukou tlak na to pro konzistentní 20 sekund.

Za třetí doporučuji vám počkat 24 hodin před použitím se ujistěte, že kovová deska hole pevně na vašem telefonu zpět.

Pokud chcete odstranit to, prosím, nezapomeňte použít vysoušeč vlasů fouká horký vítr na to, aby roztavil lepidlo první.

Balíček Zahrnuje: Výběr 1:

4x Kulaté Kovové Desky

Volba 2:

4x Obdélník Kovových Desek

Volba 3:

4x Kulaté Kovové Desky

4x Obdélník Kovových Desek

Název Barvy Černá
Značka AUTO-byt
Původ KN(Původu)
Materiál ABS

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související