Sedět Dlouho, dlouho Mluvit, Smát se Často DIY Vinyl Citace Art Samolepky na Zeď pro Místnosti Dekor Různé barvy jsou k Dispozici

Nový produkt

86.92 Kč

Skladem

Štítky:

výkresy moderní dům, mluvit led, moderní dům výkres, domácí zvířata umění moderní, muzyka modern talking, plakát modern talking, zdi domu umění, modern talking lp, modern talking dobrý, modern talking žena

Prosím, pamatujte si, že efekt obrázek je pouze orientační a nemusí přesně odpovídat skutečné velikosti. 1cm ≈ 0,4 palců, pro váš odkaz.

Pro nově natřené zdi, prosím, počkat alespoň 3-4 týdny před použitím.Ujistěte se, že vyčistit vaše stěny suchým ručníkem těsně před použitím, aby se ujistěte se, že stěna je bez prachu.Ujistěte se, že jste aplikovat obtisky na hladký povrch.To se nedoporučuje držet na tapety.Pro velké velikosti na stěnu, 2, nebo více členů jsou potřebné, dělat to dobře.

Rozdíl mezi Carving Zeď, Nálepky a Tisk Samolepky na Zeď .Carving zeď nálepka přijímá gravírování technologií a je dutá, bez průhledných okrajů.Tisk samolepka na zeď není duté a mají průhledné okraje.

Krok jedna: Dal převést film na vrcholu samolepka na zeď, pak poškrábat povrch vzor s kartou znovu a znovu;

Krok dva: Nakrájejte na kousky, pokud je to nutné.Odříznout další díly;

Krok tři: Peel off převod filmu z jemně list papíru, vložte ji na zeď, a poškrábat povrch vzor;

Krok čtyři: Peel off převod filmu jemně od zdi nálepku.

Téma Znaky
Klasifikace Nábytek Samolepky
Technics
Specifikace Single-piece Package
toxické non-toxické
Materiál Vinyl
Scénáře ZEĎ
Balení Evropské Normy
Značka APONI
Styl Moderní
Číslo Modelu my785
Funkce
Vzor Nálepka Na Zeď Letadlo
Životnost

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související