LCD cover screen protector Tvrzené Sklo Zakřivené 3D Full pro Huawei P9 Zlacené

Nový produkt

55.98 Kč

58.82 Kč

-4 %

Skladem

Štítky:

g903 lcd displej, s6 smartwatch, dt93, microwear smartwatch, b6 lcd displej, smartwatch t6, l5 smartwatch, x900 lcd displej, p9 obrazovky lcd ips, c6 lcd displej

LCD cover screen protector Tvrzené Sklo Zakřivené 3D Full pro Huawei P9 Zlacené

OBSAH BALENÍ:

1X telefon screen protector zrcadlo CRYSTAL tvrzeného Premium.Chránit tvůj Smartphone přední rány a pády.

Las opatření ochránce poslal, jsou:

Dlouho 14.12 Cm

Šířka: 6.70 Cm

Jsi to ty položky je poslat HROMADNĚ, je říct, i když nové Žádné Stopy ani ngún typu blistr box ani balení.

Nezahrnuje čistící kit, ani Alkohol prep pad, ani blistrové karty nebo krabice, které jsou více levné a nejsou nezbytné pro správnou instalaci.

To je velmi důležité, že na Obrazovce Smarphone je sáček čaje dokonale čištění ant je nainstalovat tvrzené sklo protector, jinak mohou zůstat skvrny prachu mezi chránič z tvrzeného skla a sklo Obrazovky.Las fólie jsou 100% transparentní .Vnější vrstva crystal je anti-scratch a s majetkem je anti-tuk (LAS otisky prstů, označit být méně) .Maximální ochrana pro Displej svého telefonu.Zabraňuje rozbití při pádu, je komfortní, lehký a snadno umístit.Mají tloušťce 0,33 mm a tvrdost 9 H. na míru pro telefon, který buk vybrán.Ne perjudica funkčnost dotykové Obrazovky A opustit žádné zbytky, co jsou snadno zaměnitelné: Nejvyšší kvalita v rozmezí od ochranné de crista .

Nákup položky s zařazujeme, pojištění, z příjmu, bez poškození: Pokud zboží dorazí poškozené Trans tím, že jsme převzít doprava zdarma nové položky pro doplnění obdržel poškození.

K napájení se používají tato služba spojena Al článku:

1 ) otevřít balíček článek musí být poškozené, bez domácích zvířat poškození při instalaci, ani po instalaci v čl.

2) Máme ověřit, že poškození položky: musí se dostat do kontaktu s námi prostřednictvím eBay systém zpráv a escribirnos označující problém a přiložit jednu fotografii aprecien ochránce v tom, že poškození.Jednou potvrdil, reenviara být náhradní produkt.

Prosím tally následující varování o tento typ produktů:

Nejvíce Ochranné Sklo tvrzené nechat několik milimetrů č. rouška v telefonní hrany pro usnadnění vaší instalace.Záleží model terminálu, Ale vyskytují po řadě na terminálech, které mají skla s Okraji 2,5 D edge (s zaoblené, zakřivené nebo Konvexní).V nich okraji chránič by měl zůstat několik milimetrů terminálu do konce.To je velmi im znamné tím, než Ochranné Sklo tvrzené Sean Dobře, protože byl tuhý není oblek a nenechte se držet v této oblasti, tím, co ochránce nemůže cubrirla a být levantaría, cogería prachu nebo vzduchu.

Ochránce může ucpat přední fotoaparát ne ello mít vliv na kvalitu obrazu, ale nesmí ucpat senzory přiblížení pro správné telefonní výkon.

Las fotografie ne vždy může odrážet Al 100%, jak se dostane výrobek.

Las, zobrazí se snímky mohou mírně lišit konečného produktu.Před tím, že je fotka a nemusí být vždy perfektní, nebo se může mírně změnit tvar Protector vylepšení modelu nebo rozhodnutí výrobce.

Použití mobilní telefon
S Maloobchodní Balení No
Kompatibilní Telefon Značky Huawei
Typ Přední Fólie
Svazek Screen Protector & Case
Značka Todotumovil
Materiál Tvrzené Sklo
Balíček No
Funkce Scratch Proof
Edge-to-edge Pokrytí No

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související