1,2 M Pikantní horké vitríně, komerční pěny zámek, teplota uchování skříň, vertikální, aby vitríně.

Nový produkt

16 115.79 Kč

17 906.43 Kč

-9 %

Skladem

Štítky:

mraznička mini, chladnička, mrazák malý, concha shell, komerční jídlo teplejší, lednicku, chladnička, mini, displej jídlo teplejší, food showcase, dort předvést

Název:

1,2 M Pikantní horké vitríně, komerční pěny zámek, teplota uchování skříň, vertikální, aby vitríně.Parametry: Název: pikantní horké vitríně Čerstvé vedení technologie: plné pěny a teploty blokovací technologie Poznámka: Pokud zásilka letecky a po moři, chladivo budou odstraněny před odesláním,protože to je zakázáno v letadle.Takže, můžete si koupit tento R134A nebo R22 chladivo v místních a potřebujete naplnit chladivo před použitím, více informací,budeme vás informovat, jakmile obdržíte přístroj.Obrázek:

Tento produkt má jiné kapacity:

Poznámka:

1. Pokud zvolíte "Prodávající způsob dopravy", prosím, na vědomí, že toto poštovné platí pouze pro některé země / regiony, takže poté, co budete platit, prosím, kontaktujte nás a my vám potvrzení s vámi.

2. Když zásilka dorazí na vaše místní celní, prosím, platit daně a mít balík pryč.Nebudeme nést žádnou cla nebo dovozní daně.Pokud celní selže v důsledku kupující důvodu a zboží jsou vráceny nebo zničeny, nebudeme náhrada žádné peníze.

3. Pokud si vyberete DHL, FEDEX, TNT, UPS, EMS, jsme vám pomůže uspořádat mezinárodní expresní doručení a dodat přímo na vaši adresu (služba dveří ke dveřím)!Pokud je zboží dodáno kurýrem, kupující je povinen zaplatit daně při příjezdu.

4. Před podpisem, musíte zkontrolovat balíček, aby se ujistil, že je v dobrém stavu, a pak to podepsat.Pokud je balík poškozen, prosím, vyfotit, pak okamžitě stěžovat na lodní společnost, pamatujte si, stížnost číslo, a pak mě kontaktujte, jsme vám určitě pomůže.

5. Naše pracovní doba: 9: 00-18: 30 Pekingského času.Mezitím, budeme reagovat na vaše zprávy okamžitě.Během přestávky, jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše zprávy, prosím pochopit.Odpovíme vám do 24 hodin.

Dveře Ne. Dvojité Dveře
Typ Ve vzpřímené poloze
Jméno pikantní horké vitríně
Teplota Typ Single-Teplota
Funkce skladování v chladu
Kapacita >501L
Typ Dveří posuvné dveře
Napájecí Zdroj Elektrické
Nové vedení technologie plné pěny a teploty blokovací technologie
Výkon (W) Další
Certifikace ce
Energetické účinnosti hodnocení Stupeň 2
Rozmrazování Typ Další
Napětí (V) 220V
Číslo výrobku GL2715
Značka LZHZXY

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související