Výživný, Těsnicí Krém Maska s tamarind semen "happy skin"

Nový produkt

1 425.33 Kč

Skladem

Štítky:

zvedněte kůži, kříž medaili, korálek oceli, jasné kříž, 316l nerezové oceli kříž přívěsek, nestárnoucí krém, péče o pleť, laikou šnek, suan, nestárnoucí tvář

Výživný, Těsnicí Krém Maska s tamarind semen "happy skin"

Specifikace Značka Spa Ceylon luxusní dodavatele Popis

Východní Afrika je domovem exotických rostlin tamarind.V kosmetice se používá jen v poslední době, ale i v krátkém období, Tamarind se etablovala jako vynikající složky pro boj proti zánětu a podráždění na kůži.Maska na jeho základě má vysoce anti-age vlastnosti, díky vysoké úrovni vína kyseliny.To vyrovnává reliéf obličeje, odstraňuje pigmentové skvrny, hluboce hydratuje.Maska je také nepostradatelné v péči o problému čelit, vrací pleti zdravý vzhled a zářivost.Masku aplikujte po večerní postupů po dobu 15 minut, opláchněte teplou vodou a usmívat se na svůj odraz v zrcadle-jsi krásná jako vždy!Maska je vhodná pro časté použití, neobsahuje umělá barviva a konzervační látky.

Servise zajištění Kvality Veškeré zboží na Tmall jsou certifikované pro prodej v Rusku, a jsou zakoupené Y oficiálních dodavatelů.Doručení kurýrem doručíme Co skladu v Moskvě kurýrem až k vašim dveřím, nebo Postamat.Pokud vaše adresa není zahrnuta v kurýrní služby, oblast pokrytí, budeme odeslat objednávku poštou.Přijetí objednávky Před otevřením zásilky v přítomnosti kurýra nebo poštovní zaměstnanec, zkontrolujte, zda není poškozený.Vrácení zboží * můžete vrátit zboží bez udání důvodu do 15 dnů od obdržení.

* Ppicoxpaнeния coxpaнeния тoвapнoгo Vida a цeлocтнocти упaкoвки, za иcключeниeм тoвapoв кaчecтвa из z пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Č. 55 OT 19.01.1998 a Č. 942 OT 10.11.2011 (v T. H. Тoвapы osobní hygieny a na způsob, тpикoтaж, тpикoтaж, oc, ocand P.), a тoвapoв k dispozici индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция oпpoдaвцe Haимeнoвaниe LLC "adaraya"

Юpидичecкий adrec 394029, Voroněžská oblast, Voroněžská, Leninsky prospekt, dům Č. 15

Pemme dodavatel Rжим мaгaзинa: кpуглocутoчнo.

Viz také: 10:00 do 20:00

Coнnomep зaпиcи o cozdania юpидичecкoгo lica 1183668028334

Číslo Modelu 2958
Značka NIC

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související